Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GrandTruck News#1
[Obrazek: cooltext-357212019124108.png]

- Mniejsza aktywność serwera? Czy aby czasem nie za dużo powiedziane?
- Serwer umiera, nikt już nie gra, nic nowego nie dodają. Takie oto słowa dość często padają na serwerze.

Postanowiłem się temu nieco przyjrzeć... oto co zaobserwowałem.

Świetne eventy, jak i fajna frajda.
[Obrazek: 1OpUGSl.jpg?1]

Wspólny konwój, a zarazem czas na fotkę.
[Obrazek: sQrb7DD.jpg]

Tutaj widać kto cieszy się z nagrody, a kto na nią leje.
[Obrazek: XSCbntk.jpg]

Frakcja JRG się posypała jak zauważyliście. Brak chęci do gry? Otóż nie brak powagi i bawienie się na służbie nie mogło się skończyć inaczej.
Takie zabawy do tego doprowadzają
[Obrazek: sxjrswC.png]

Człowiek w takim oto stanie schodzie ze służby przed każdą masakrą w koszarach.
[Obrazek: 9gqxxsD.png]

Pragnę rzucić okiem na małe co nieco

Poznajecie to miejsce?
[Obrazek: GIvkpE3.jpg?1]
Tak to Fort Carson. A dokładnie pomysł na założenie ABW czyt. Agencji Bezgranicznego Wsparcia.
Do czego dążymy. Otóż pomaganie i rozwiązywanie problemów. Przede wszystkim dbanie o serwer.

Otóż miejsce jest niepozorne. W miasteczku natomiast znajdziemy (urząd, wiejski szpital, bank, burgershot, Przystanek autobusowy). Również szybki dojazd do więzienia.

Miasto te również posiada obiekty, które można wykorzystać w następujący sposób.

Mini warsztat - mający prawo do napraw pojazdów w warsztacie i po za nim. Wyjątek jest taki, że nie możemy tu nabyć tuningu, przeglądu nie możemy udzielać napraw, gdy ściga was policja lub gdy jest wypadek z udziałem policji/JRG. Frakcja ABW w tym wcieleniu służyła by naprawą auta, dowozem paliwa i malowaniem pojazdów.
[Obrazek: ypFxN26.jpg]

Ekipa Sprzątająca - Zajmuje się czyszczeniem plam, powalonymi drzewami, pożarami, sprzątaniem porozrzucanych przedmiotów. Pojazdy Buritto
[Obrazek: 7efl8fI.jpg]

Ekipa Rozkręt
Ekipa zajmująca się organizowaniem Wojny Magazynowej przy użyciu do tego pojazdów graczy chętnych. Organizacje giełdy handlowej. Handel nieruchomościami. Organizacja nielegalnych wyścigów i różnego rodzaju zabaw.     
[Obrazek: ypSEIQm.jpg]

Co sądzicie o ABW? Była by to frakcja mająca na celu wcielenie się w mechanika, gdy jest potrzeba. Posprzątanie na drogach, gdy są nieprzejezdne lub zagrożone. Jak i pomaganie graczom w ich problemach różnego rodzaju.

Na chwilę obecną ludzie zaczynają wchodzić na serwer. Komis w raz z urzędem cieszą się przypływem domów i pojazdów. 
[Obrazek: KmRKVN6.jpg]

Choć dobiega końca ten oto świeży news to jeszcze jednak się coś dało upolować.
[Obrazek: KqHQXdY.jpg]

Na dzisiaj koniec wrażeń. Czy nadal trzymacie się wersji, iż konkurencja i brak nowości dąży ku upadkowi serwera. My jesteśmy myśli, że serwer wiecznie się kręci na wolnych czy też szybkich obrotach. Kwestia czasu i dobre proste propozycje z waszej strony, a zapewne administracja spojrzy na wasze pomysły pozytywnie.

Podobał się news zostaw łapkę!
[Obrazek: sV1hMRp.jpg]
Z GrandTruck od 22.04.2016r
Były pracownik SpeedTrans
Były pracownik Policji
Były dwukrotny pracownik Taxi
Były Brygadier w Jednostce Ratowniczo-gaśniczej
Byly pracownik Fresh Logistics
Były dwukrotny pracownik Pomocy drogowej
Były Nadbrygadier w Jednostce Ratowniczo-gaśniczej
Były trzykrotny pracownik Varus Trans
Jak dla mnie dobrą robotę odwaliłeś , najlepsza to jest ta końcówka Wink
[Obrazek: A3HmTvs.gif]
JRG się posypało? XD Sam odszedłem i sam się bawiłeś na skinie..A co do tej gazetki to 2/10.
Klaustrofobicznie zamknięty w swoim własnym ciele
Moderator 11.04.2018 - 10.06.2018
Junior Moderator 25.12.2017 - 11.04.2018
Test Moderator 11.11.2017 - 25.12.2017
po co w kazdym twoim watku jest wzmianka o tym jak gt upada, kazdy raczej dojdzie do swojego wniosku jak jest z serwerem a nie.
Na GrandTruck od: 21.08.2k15 do XX.XX.XkXX
[Obrazek: GuP_l.jpg]
Nakładanie cieni w Paincie ~ KeYo 2k16
Ty szmulko je.. neta mi wyłączyłaś! ~ Fil0 2k18
Hokus pokus kotlet z chrzanem leci ban aeroplanem ~ AntyCheat 2k17
Like a boss ~ Rulez 2k17
Po pierwsze JRG się nie posypało - szef odszedł, a po drugie zabaw na skinie nie było. Jedyna zabawa na skinie to Event frakcyjny, czy to coś złego? :p
(01.06.2020, 08:06 )KeYo napisał(a): po co w kazdym twoim watku jest wzmianka o tym jak gt upada, kazdy raczej dojdzie do swojego wniosku jak jest z serwerem a nie.
Gt nie upada ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem. Napisany news mówi o tym, że wręcz przeciwnie gt nie upada, a dobrze się bawi.

(01.06.2020, 08:37 )Ziut napisał(a): Po pierwsze JRG się nie posypało - szef odszedł, a po drugie zabaw na skinie nie było. Jedyna zabawa na skinie to Event frakcyjny, czy to coś złego? :p
Szef uciekł na inny serwer z podkulonym ogonem zabierając ze sobą swoją zakłamaną zgraje. Wiec się posypało co się zawsze sypie przez tak nieodpowiednich kandydatów. Zabaw nie było powiadasz. Ja pamiętam, że się dobrze bawiłem z szefem. Ale na skinie wypadało by odrobinę dobrze się zachowywać.
Były pracownik Policji
(01.06.2020, 13:08 )Rose napisał(a):
(01.06.2020, 08:06 )KeYo napisał(a): po co w kazdym twoim watku jest wzmianka o tym jak gt upada, kazdy raczej dojdzie do swojego wniosku jak jest z serwerem a nie.
Gt nie upada ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem. Napisany news mówi o tym, że wręcz przeciwnie gt nie upada, a dobrze się bawi.

a po co ciebie czytać, w inny sposób można dojść do jakiegoś wniosku. graczy jest coraz mniej, każdy to widzi
Na GrandTruck od: 21.08.2k15 do XX.XX.XkXX
[Obrazek: GuP_l.jpg]
Nakładanie cieni w Paincie ~ KeYo 2k16
Ty szmulko je.. neta mi wyłączyłaś! ~ Fil0 2k18
Hokus pokus kotlet z chrzanem leci ban aeroplanem ~ AntyCheat 2k17
Like a boss ~ Rulez 2k17
To nie jest do konca gazetka,tutaj piszesz co bys zmienił,i udowadniasz dane rzeczy ale i tak plusy za chęci

tutaj daje ci przykład jaką ja kiedys gazetke robiłem,ktora dobrze sie przyjeła http://grandtruck.eu/showthread.php?tid=31252
Były Mapper
Były vc-szef Pogotowia
Były Kierownik Taxi
Były Vice/Kierownik Pomocy Drogowej
Były Gracz Grandtruck
Były Grafik
Dawniej:Maul_Deniser,Kowal
(01.06.2020, 15:02 )Ciaastek napisał(a): To nie jest do konca gazetka,tutaj piszesz co bys zmienił,i udowadniasz dane rzeczy ale i tak plusy za chęci

tutaj daje ci przykład jaką ja kiedyś gazetkę robiłem, która dobrze się przyjęła http://grandtruck.eu/showthread.php?tid=31252

Spoko tylko ja nie zrobiłem gazetki xd. Gazetkę wiem jak się robi i za dużo roboty. To był takowy artykuł
Były pracownik Policji
Temat został zamknięty! Ekipa GrandTruck.eu
[Obrazek: tlxW8Iv.jpg]