Ocena wątku:
[N] Skarga - [GT]Plucin
Nick osoby oskarżonej
[GT]Plucin
Dokładny powód:
Otrzymałem warna od szympansa gatunku Plucinowatych za rzekome wymuszenie crasha podczas pościgu.
Uważam, że nie moją winą jest, iż na serwerze znajdują się obiekty tak niskiej jakości, że dochodzi do Crasha.
Nie wymusiłem go, i warn został nadany nie słusznie. Jeżeli jednak administracja uważała będzie, że został on wymuszony to proszę o wskazanie na to odpowiednich dowodów, i umieszczenie ich w wiadomości prywatnej na forum lub pod tym wątkiem.
Takie zachowania administratorów są bardzo upokarzające i nie jest zjawiskiem dziwnym, że na Grand Trucku gra co raz mniej graczy skoro wielcy Hrabia Aka Figo Fago zniechęcają do gry na nim, niesłusznym banowaniem jak i warnowaniem. Gracze nie są tutaj mile widziani, wielu z nich już to zauważyło i postanowiło odejść z serwera, ponieważ nikt ich tutaj na sznurku nie trzymał. Nie jesteście jedyni, i nikt nie musi ciągle jechać na Waszej łasce. Lepszym już rozwiązaniem było by danie warna mapperowi niż mi. Liczę na zdjęcie warna wraz z rangą szympansa.
Dowody:
https://naforum.zapodaj.net/ed276058f23c.png.html

Skarga odrzucona! Ekipa GrandTruck.pl

Temat został zamknięty! Ekipa GrandTruck.pl

Aktualnie jestem w:

Vice Head Admin Serwera GrandTruck.pl

Szef w Fresh Logistics

Global Administrator GrandSpeak.pl

Były Komendant Komendy Głównej Policji

Były Strażak w Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza

Podinspektor w Komenda Główna Policji w LS

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2019 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2019 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS