Ocena wątku:
[P] Szefostwo PD
Nick osoby oskarżonej: .ManieK & [GT]Prince
Dokładny powód: Dwie sytuację. Wcześniej wzywałem PD przez 15 minut, przyjechał na bazę i zszedł ze skina (dowód jest w dziale Skarg i Pochwał Pomocy Drogowej), a druga sytuacja do ta co dowody do niej są niżej. Wzywam 10 razy i brak jakiejkolwiek reakcji ze strony PD. Nadali całej frakcji rozkaz, że mają mnie w ogóle nie obsługiwać. Co mam zrobić, gdy jest ich 3? Gdy zaklinuje mi się pojazd? Co niby mam zrobić? Mam czarną listę poziomu trzeciego, a mówi ona "Rachunek x10", a nie "Brak obsługi". Pomoc Drogowa jest od tego, żeby pomóc graczom, a nie utrudniać im rozgrywkę na każdy możliwy sposób.
Dowody: https://imgur.com/a/YWyT6oC https://imgur.com/Ohw70z0

Aktualnie:

Grafik Forum (06.01.2019)

Pracownik Fresh Logistics (03.04.2019)

Kadet WS-LSPD (18.04.2019)

Drogi uzytkowniku naszego wspaniałego serwera o nazwie GrandTruck... Dałem Ci czarną listę poziomu pierwszego jako pierwszą z tego powodu iz myslałem, ze sie poprawisz ale ty zaczynałeś dalej obrazac moich pracowników oraz między innymi mnie tekstami typu "To PD nic nie robi" oraz "Ale to PD jest zj**ane, nie polecam tej frakcji" wiec sie nie dziw, ze Ci dałem listę poziomu trzeciego a druga sprawa jest taka, ze dałem pracownikom rozkaz aby nie odbierali od Ciebie zleceń otoz to jest prawda, kilka powodow dlaczego to zrobilem masz wyzej oraz mam screena z dzisiejszej rozmowy około godziny 11:15 mówiłeś, ze moge ci dać czarną listę i zaczales dalej cwaniakowac wiec dałem, a ostatni powód jest taki ze dawalem Ci szanse i mówiłem, ze mozesz przeprisic ale ty dalej swoje mowilem, ze bedziesz zalowac co dzis zrobiles lecz Ciebie to smieszylo oraz mam screena z istotnej wiadomosci ktora wzialem pod uwagę, ze będziesz sobie sam naprawiał z VIP'a byles pewien Siebie mowiles ze PD Ci nie potrzebne bo masz vipa.. Jak pisałem wyzej dawalem Ci szansę zeby przeprosic mnie oraz moich pracownikow lecz ty miales to poprostu w tyłku... i ty sie dziwisz, ze ja kazalem pracownikom nie jezdzic do CIebie na zlecenia jak nadal moich pracownikow obrazasz.... [Jak by coś było nie jasne ja screeny mam]

Pozdrawiam!

~Vice Szef Pomocy Drogowej od 20.01.2019 do 03.04.2019~

~Promotor od 23.02.2018 do xx.xx.xxxx~

~Szef Pomocy Drogowej od 03.04.2019 do xx.xx.xxxx~

~Test Moderator od 15.03.2019 do xx.xx.xxxx
Pomoc drogowa to pomoc drogowa, sytuacja w której szef zarządza by nie pomagać któremuś z graczy jest niedorzeczna.

Skarga pozytywnie rozpatrzona | Gracz zostaje ostrzeżony! Ekipa GrandTruck.pl

Wcześniej: TeQ/RojeK - vH@
Zasłużony Komendant Policji (Łącznie 11 kadencji, aktualnie 11-Komendant)
Kliknij aby przejść na kanał

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS