Ocena wątku:
[GT]Bosman - koniec przygody :).
#21
No cóż no żegnaj byku Big Grin
_________________________________________

Testowy Moderator 14.02.2016 - 18.03.2016 || 05.08.2017 - 16.10.2017 
Junior Moderator 16.10.2017 - 25.12.2017
Moderator 25.12.2017 - 11.04.2018
Test Admin 11.04.2018 - 12.08.2018
Junior Admin 12.08.2018 - 06.10.2018
Admin 06.10.2018 - 03.11.2018
Super Admin 03.11.2018 - 02.03.2019
RconAdmin 02.03.2018 - 21.04.2019
Odpowiedz
#22
Niee bosak ;( mam nadzieję że wrócisz do zobaczenia
_________________________________________

VC-Szef Pomocy Drogowej 17.02.2016-21.04.2016
Szef Pomocy Drogowej 21.04.2016-09.08.2016
TestMod 15.03.2016-14.05.2016
JuniorModerator 14.05.2016-04.06.2016
Moderator Serwera 04.06.2016-16.08.2016
Pracownik Pomocy Drogowej 10.01.2019-11.03.2019
VC-Kierownik Pomocy Drogowej 11.03.2019-xx.xx.xxxx

Odpowiedz
#23
no ta pa
_________________________________________
Gracz GrandTruck
✯Były Pracownik Varus-Trans✯
✯Były pracownik Straży Pożarnej✯
✯Milion Score✯
✯Kierownik Taxi✯
✯Były Pracownik Pomocy drogowej✯
✯Dwa Miliony Score✯


Zadzwoń na 799 to przyjadą na wstecznym.



Odpowiedz
#24
Ehh Sad szkoda narazie mordeczko
_________________________________________
Support Team od 02.08.2018
Fresh Logistics od 18.11.2018
Pomoc Drogowa od 28.01.2019
Vice Szef Pomocy Drogowej od 07.04.2019

Odpowiedz
#25
narazie Sad EHHH
_________________________________________
Odpowiedz
#26
Narka
Odpowiedz
#27
Narka.
_________________________________________
Na GrandTruck od: 21.08.2k15 do XX.XX.XkXX

Kod:
[align=center][img]https://i.imgur.com/UMwwF5F.png[/img][/align]
Nakładanie cieni w Paincie ~ KeYo 2k16
Ty szmulko je.. neta mi wyłączyłaś! ~ Fil0 2k18
Hokus pokus kotlet z chrzanem leci ban aeroplanem ~ AntyCheat 2k17
Like a boss ~ Rulez 2k17


Odpowiedz
#28
3maj sie, powodzenia!
_________________________________________
✪ Agent Casey ✪
* Zasłużony Moderator Serwera i Forum Grand Truck!
* Zasłużony Administratorski Opiekun PSP Grand Truck!
* Zasłużony Administratorski Opiekun Policji Grand Truck!
* Zasłużony, emerytowany Komendant Policji Las Venturas!
* Zasłużony, emerytowany Dyrektor Pogotowia Ratunkowego Las Venturas!
* Zasłużony, emerytowany Gen.Brygadier i Ratownik Wodny PSP JRG 1 San Fierro


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBulletinBoard
Silnik forum MyBulletinBoard, © 2002-2018 MyBulletinBoard Group.
Stworzone dla GrandTruck.pl 2012-2018 Autorzy: A(R)T GrandTruck | Wróć do fora | RSS