RuleZowsky
Globalny Moderator

Data rejestracji: 15.03.2015
Data urodzenia: 19.11.2002 (17 lat)
Czas lokalny: 12.07.2020, godzina 01:50
Status: Offline

Informacje o RuleZowsky
Dołączył: 15.03.2015
Ostatnia wizyta: 2 godzin(y) temu
Razem postów: 6,696 (3.44 postów dziennie | 1.84 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 286 (0.15 wątków dziennie | 0.95 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 Rok, 4 miesięcy, 1 tydzień
Poleconych użytkowników: 16
Reputacja: 131 [Szczegóły]
Sygnatura użytkownika RuleZowsky
[Obrazek: oqRsSxL.gif]

Aktualnie:

Vice Prezes Radia GrandMusic od 02.05.2018
Query Admin TS3 (Współwłaściciel) od 13.11.2019
Super Admin od 22.03.2020
Global Moderator Forum od 14.04.2020

C'est la Vie

  
Dodatkowe informacje o RuleZowsky
Telegram: @RuleZowsky123
Lokacja: Częstochowa
Biografia: ______________________________
Administracja TS3:
______________________________

GrandServ.pl
- Support Team TS3
- Moderator TS3
- Administrator TS3
______________________________
ZMIANA TS3
______________________________

GrandServ.pl
- Helper TS3 (Dwukrotnie)
- Testowy Opiekun TS3 (Dwukrotnie)
- Opiekun Serwera TS3 - 14.01.2017-19.01.2017 | 08.07.2017 - 10.08.2017
______________________________
ZMIANA TS3
______________________________

GrandSpeak.pl
- Admin Serwera TS3 - 10.08.2017 - 18.10.2017
- Global Admin TS3 - 18.10.2017 - 22.09.2018
- ROOT - 22.09.2018 - 03.11.2018
- Head Admin TS3 - 03.11.2018 - 13.11.2019
- Query Admin (Współwłaściciel) - 13.11.2019 - xx.xx.xxxx

_______________________________
Administracja Serwera GrandTruck.eu
_______________________________

______________________________
I KADENCJA:
______________________________
- Testowy Moderator - 21.08.2016 - 17.09.2016
______________________________
II KADENCJA:
______________________________
- Testowy Moderator - 14.01.2017-10.03.2017
- Junior Moderator - 10.03.2017-16.03.2017
- Moderator - 16.03.2017 -06.05.2017
- Test Admin - 06.05.2017 -08.07.2017
- Junior Admin - 08.07.2017 - 16.10.2017
- Admin - 16.10.2017 - 05.12.2017
- RCON Admin - 05.12.2017 - 09.12.2018
______________________________
III KADENCJA:
______________________________
- Super Admin - 07.03.2019 - 21.04.2019
- RCON Admin - 21.04.2019 - 18.10.2019
______________________________
IV KADENCJA:
______________________________
Super Admin - 22.03.2020 - xx.xx.xxxx

______________________________
Administracja Forum GrandTruck.eu
______________________________
- Support Team - 05.05.2017 - 24.06.2017
- Testowy Moderator Forum - 24.06.2017 - 25.08.2017
- Moderator Forum - 25.08.2017 - 01.04.2019
- Super Moderator Forum - 01.04.2019 - 14.04.2020
- Global Moderator Forum - 14.04.2020 - xx.xx.xxxx

______________________________
Szefostwo frakcji:
______________________________
VC Szef Pogotowia Ratunkowego - 03.04.2015 - 27.04.2015
VC Szef Speed Transu - 28.07.2015 - 04.08.2015
VC Szef Pomocy Drogowej - 21.10.2015 - 30.10.2015
VC Szef Fresh Logistics - 03.11.2018 - 09.12.2018
Opiekun Administracyjny KGP - 22.07.2019 - 22.09.2019

______________________________
Radio:
______________________________
- DJ radia GrandMusic - 13.08.2017 - 02.05.2018
- Vice Prezes radia GrandMusic - 02.05.2018 - xx.xx.xxxx

______________________________
Wygrane plebiscyty
______________________________
(Najlepszy Moderator Serwera, Administrator Serwera, Moderator Forum, RCON Admin - bez rywalizacji)
- Najlepszy Moderator Serwera - Sierpień & Styczeń 2016|2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Maj, 2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Czerwiec, 2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Lipiec, 2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Sierpień, 2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Wrzesień, 2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Październik, 2017
- Najlepszy Administrator Serwera - Maj, 2020

- Najlepszy Moderator Forum - Październik i Listopad, 2017
- Najlepszy Moderator Forum - Od Stycznia do Grudnia, 2018 (Najlepszy Moderator Forum roku 2018)
- Najlepszy Moderator Forum - Styczeń - Kwiecień 2019
- Najlepszy Moderator Forum - Sierpień, 2019
- Najlepszy Moderator Forum - Wrzesień, 2019
- Najlepszy Moderator Forum - Listopad, 2019
- Najlepszy Moderator Forum - Grudzień, 2019
- Najlepszy Moderator Forum - Styczeń, 2020
- Najlepszy Moderator Forum - Marzec, 2020
- Najlepszy Moderator Forum - Maj, 2020
Płeć: Mężczyzna
Nick w grze: RuleZowsky
Frakcja: -