RojeK
Globalny Moderator

Data rejestracji: 22.01.2015
Data urodzenia: 30.05.1998 (22 lat)
Czas lokalny: 19.09.2020, godzina 01:53
Status: Offline

Informacje o RojeK
Dołączył: 22.01.2015
Ostatnia wizyta: 16.09.2020, 19:03
Razem postów: 8,138 (3.94 postów dziennie | 2.23 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 435 (0.21 wątków dziennie | 1.44 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 9 miesięcy, 2 Tygodni, 5 Dni
Poleconych użytkowników: 16
Reputacja: 295 [Szczegóły]
Sygnatura użytkownika RojeK
_______[Obrazek: GavGSSz.png]_______
Wcześniej: [GT]Duster/TeQ - vH@
Zasłużony Komendant Policji (Łącznie 12 kadencji)
Założyciel Fresh Logistics
Opiekun Mod-Team
Kliknij aby przejść na kanał



  
Dodatkowe informacje o RojeK
Telegram: @DusterTeQ
Lokacja: Dover, Wielka Brytania
Biografia: Junior Moderator 20.05.15 - 04.06.15
Vice Szef Speed Trans 04.06.15 - 16.06.15
Test Admin 04.06.15 - 19.06.15
Junior Admin 24.06.15 - 03.07.15
Administrator 03.07.15 - 12.10.15
Zastępca Dyrektora Pogotowia 08.07.15 - 22.07.15
Dyrektor Pogotowia 22.07.15 - 25.07.15
Szef Korporacji Taksówkarskiej 31.07.15 - 29.08.15
Vice Komendant Policji 16.06.15 - 27.06.15/02.09.15 - 24.09.15
Komendant Policji 24.09.15 - 25.10.15
Vice Szef Pomocy Drogowej 09.11.15 - 23.11.15
New Admin ( Ts3 okres próbny) 14.11.15 - 23.11.15
Server Admin ( Ts3 ) 23.11.15 - 12.12.15
Komendant Policji 23.11.15 - 17.01.16
Grafik 03.11.15 - 31.01.16
Super Administrator 12.10.15 - 31.01.16
H@/Główny Technik ( Ts3 ) 12.12.15 - 31.01.16

Druga Kadencja na GT:
Junior Admin 13.03.2016 - 09.04.2016
Grafik 14.03.2016 - 12.05.2016
Właściciel TeamSpeak3
Administrator 09.04.2016 - 11.05.2016
Generał Brygady (SG) 12.04.2016 - 14.04.2016 ( Wyrzucenie szefa Policji )
Komendant Policji 15.04.2016 - 10.05.2016
Nadbrygadier (VC Komendant PSP) 20.05.2016 - 31.05.2016 (Problemy prywatne)
Testowy Moderator Forum 06.06.2016 - 07.08.2016

Trzecia Kadencja na GT:
Super Administrator 17.07.2016 - 11.09.2016
Global Admin Ts3 17.07.2016 - 26.08.2016
Moderator Forum 07.08.2016 - 10.12.2016
Vice Komendant Policji 22.07.2016 - 19.08.2016
Dowódca Akademii Policyjnej 10.08.2016 - 19.08.2016
Vice Szef Speed-Trans 21.08.2016 - 17.09.2016
ROOT 26.08.2016 - 11.09.2016
RCON Admin 11.09.2016 - 05.12.2017
Head Admin (Nowy Ts) 11.09.2016 - 08.08.2016
Szef Fresh Logistics ( Stare ST ) 17.09.2016 - 03.10.2016
Nadbrygadier w Państwowej Straży Pożarnej - 03.10.2016 - 17.10.2016
Vice Komendant Policji 19.11.2016 - 11.12.2016
Super Moderator Forum 10.12.2016 - 21.01.2017
Komendant Policji 11.12.2016 - 18.05.2017
Global Moderator Forum 21.01.2017 - 05.12.2017
Szef Korporacji Taksówkarskiej 25.05.2017 - 25.06.17
Zastępca Komendanta Policji 08.07.2017 - 02.08.2017
Komendant Policji 02.08.2017 - 13.04.2018
Właściciel TeamSpeak3
Vice Head-Admin 05.12.2017 - 28.04.2019
Szef Taxi 13.04.2018 - 09.05.2018
Zastepca Komendanta Policji - 03.10.2018 - 03.11.2018
Komendant Policji - 03.11.2018 - 28.04.2019

Szef taxi 28.12.2019 - 09.01.2020
Chief of Police (Komendant) 27.01.2020 - xx.xx.xx
RCON Admin(Powrót) 08.03.2020 - xx.xx.xx
-------------------------------------------------------------------------
11-krotnie Najlepszy Administrator/RCON Administrator - Ostatnia wygrana: Marzec 2020
15-krotnie Najlepszy Moderator Forum - Ostatnia wygrana: Wrzesień 2017
i w ciul wygranych jako najlepszy vH@
Płeć: Mężczyzna
Nick w grze: RojeK
Frakcja: Policja/FL
Steam: /id/tec991