Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości

Regulamin działu "Skargi"
1. Tytuł tematu ze skargą musi zawierać nick oskarżonego, poprzedzony tagiem [Obraza], [Oszustwo], [Bug-using], [Spam], [Cheat] bądź [Inne].
2. Dział ten służy do zgłaszania poważnych przewinień graczy, nie jest to miejsce na mało istotne lub nie związane z grą skargi.
3. Powód oskarżenia powinien być opisany w przystępny, zrozumiały dla ogółu sposób. Nie tolerujemy różnego rodzaju dodatków mających na celu pozorne upiększenie czcionki czy przesadnej ilości błędów ortograficznych.
4. Osoby które nic nie wnoszą do sprawy, będą blokowane od możliwości dalszej dyskusji w danym temacie.
5. W jednym temacie można zgłosić tylko jednego gracza.
6. W przypadku skarg dot. obrazy akceptujemy dowody tylko w postaci nieedytowanych zdjęć wysokiej jakości, na których znajduje się nie tylko moment samej obrazy, ale również zapis rozmowy poprzedzającej zajście.
7. W związku ze sporą ilością reklam i kiepską jakością zdjęć, nie obsługujemy dłużej screenów hostowanych na imageshack.us, zamiast tego polecamy imgur.com.
8. W temacie mogą wypowiadać się jedynie osoby mogące wnieść istotne fakty do sprawy. Pod tym pojęciem kryją się informację, które mogą dostarczyć szerszy pogląd na sytuacje i w mniejszym bądź większym stopniu wpłynąć na decyzję w tej sprawie. Osoby nieuczestniczące w sprawie, których wypowiedzi nie wnoszą nic konkretnego do danej sytuacji (a w szczególności próby wyręczania administracji) będą karane ostrzeżeniami na forum (wszelkiego typu cytaty punktów regulaminu, opinie osób postronnych również zaliczają się pod wypowiedzi nie wnoszące nic istotnego).
9. Wzór podania:
Kod:
Kod:
[b]Nick osoby oskarżonej:[/b]
[b]Dokładny powód:[/b]
[b]Dowody:[/b]

Ważne informacje:

Skargi bez odpowiedniego wzoru lub wystarczających dowodów nie będą rozpatrywane!
Blokady nie otrzyma gracz który:
cenzuruje swoją wypowiedź

Poddziały w "Skargi"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Archiwum
1,517 4,746 avatar Wolfo
08.09.2020, 14:27
przez MaZi

Skargi
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ocena Ostatni post [rosn.]
Aktualnie nie ma wątków spełniających podane warunki.


  Nowe posty
  Popularny wątek (nowe)
  Popularny wątek (brak nowych)
  Brak nowych postów
  Zawiera Twoje posty
  Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:

Skocz do: